Pagina 1 van 1

nieuwe koelvloeistof slang zonder t-splitsing

Geplaatst: za 30 okt 2021, 15:18
door StefBeumer
Dag allen,

Ik wou op mijn brommer nieuwe koelvloeistof slangen zetten, echter kwam ik erachter dat er een t-splitsing inzat. Is er een mogelijkheid om deze er tussenuit te laten? En zo ja hoe en moeten er zaken worden afgedicht?

Groet Stef

Re: nieuwe koelvloeistof slang zonder t-splitsing

Geplaatst: za 30 okt 2021, 16:03
door 42
Je kan een buisje met dezelfde afmetingen als de t splitsing erin zetten..of de splitsing laten zitten en afstoppen met een slangetje met een boutje en wat locktite oid.

Re: nieuwe koelvloeistof slang zonder t-splitsing

Geplaatst: za 30 okt 2021, 16:36
door ManuDRD-Racing
En waarom zou je die t-splitsing eruit halen? Die zit er niet voor niks? Bedoel je die dikke of die dunne t splitsing?

Re: nieuwe koelvloeistof slang zonder t-splitsing

Geplaatst: za 30 okt 2021, 18:20
door Brommert_01
Dan heb je geen kvs reservoir/overloop meer.

Re: nieuwe koelvloeistof slang zonder t-splitsing

Geplaatst: zo 31 okt 2021, 13:17
door StefBeumer
ManuDRD-Racing schreef: za 30 okt 2021, 16:36 En waarom zou je die t-splitsing eruit halen? Die zit er niet voor niks? Bedoel je die dikke of die dunne t splitsing?
Wil zoiets (https://www.k-parts.nl/koelslang-stage6 ... hOEALw_wcB) erop zetten. Maar hier zit niet meer die dikke t splitsing op… :)