Pagina 1 van 1

Kroonplaten

Geplaatst: di 30 aug 2011, 17:43
door NickD
ik wil mijn kroonplaten laten coaten, maar hoe dek ik de pen af zodat er geen coating op de draad komt die op de pen zit?
afplakken met tape ofso lijkt me niet slim ivm de hitte? toch?

Re: Kroonplaten

Geplaatst: di 30 aug 2011, 17:46
door luco
hebben ze rubbertjes voor bij de coater

Re: Kroonplaten

Geplaatst: di 30 aug 2011, 18:01
door NickD
ja, maar het word als t goed is bij de kuhn fabriek in veldhoven gedaan dus niet bij een officieele coater. dus ik denk niet dat ze dat daar allemaal hebben. nog andere mogelijkheden?

Re: Kroonplaten

Geplaatst: di 30 aug 2011, 19:25
door Jasper
sowieso ook je hele pen bedekken. Denk aan een lange buis ofzo die er precies overheen valt.
en dan boven op een dikke bout draaien ofzo zodat je draad ook beschermt is.

Re: Kroonplaten

Geplaatst: di 30 aug 2011, 19:37
door NickD
aah dankjewel jasper, je hebt me op een idee gebracht ;)

Re: Kroonplaten

Geplaatst: di 30 aug 2011, 19:44
door Jasper
Nais :)

Re: Kroonplaten

Geplaatst: di 30 aug 2011, 23:41
door n00n
Waarom niet even naar iemand, motorzaak of auto garage met een pers? Je perst die pen er zo uit, boel laten coaten en dan met een dremeltje de coating even uit de pen houder halen en de pen er weer in persen.

Re: Kroonplaten

Geplaatst: di 06 sep 2011, 19:55
door NickD
heb nu zoals jasper al zei een buis erover heen gedaan. gewoon een aluminium buisje van 30mm eroverheen geschoven en toen de originele bout erop gedraait. is gewoon goed nu.... en makkelijker als eruit persen( :emo: ) denk ik.