Pagina 1 van 1

Weerstandjes LED RAW

Geplaatst: za 17 aug 2013, 20:39
door Xtreme06
Hey,

De weerstanden voor led knipperlichten hoef ik niet te bestellen maar kan ik ook gewoon zelf maken dacht ik zo :dry: (lijkt mij gewoon veel leuker :haai: ) Maar welke weerstanden moet ik dan juist halen ??

Grtz

Re: Weerstandjes LED RAW

Geplaatst: za 24 aug 2013, 20:19
door Teun
kun je berekenen

Re: Weerstandjes LED RAW

Geplaatst: za 24 aug 2013, 20:34
door Teun
Waarom wil je eigenlijk weerstanden?? Knipperen ze te snel??

Re: Weerstandjes LED RAW

Geplaatst: za 24 aug 2013, 23:08
door Xtreme06
Had ergens gelezen dat weerstanden met heatlinks nodig waren omdat gewone koolfilmweerstandjes te warm zouden worden,dit vond ik raar omdat raw maar kortstondig gebruikt worden... :crazy: waarde is idd gewoon berekenbaar
Mijn raw branden trouwen alle 4 (allemaal led) dit kan met weerstandjes opgelost worden :emo:

Re: Weerstandjes LED RAW

Geplaatst: za 31 aug 2013, 19:36
door Xtreme06
Heb ondertussen al weerstandjes gekocht bij Easyparts :emo: zal deze week eens een foto posten welke weerstand nu juist gebruikt word,moesten personen willen doen wat ik eerst dacht te doen :haai:

Maar nu heb ik een vraagje,mijn LED achterlicht gebruikt 1 gezamelijke draad voor de massa.De massa draden uit de kabelboom heb ik dus gewoon met elkaar verbonden (van knipperlichten) maar hoe sluit ik nu best de massa aan van de weerstand?Kan iemand mij zeggen hoe hij dit heeft gedaan? :(

Grtz

Re: Weerstandjes LED RAW

Geplaatst: ma 09 sep 2013, 21:15
door fabiannmb
massa van de weerstand?

lijkt mij toch gwn:
aanvoerdraad vanaf knipperrelais-->weerstand-->knipper links
aanvoerdraad vanaf knipperrelais-->weerstand-->knipper rechts

En dan gwn de massa draad van je achterlicht aan je frame maken (of aan de massadraad die er al zat).

succes! :thumbup:

Re: Weerstandjes LED RAW

Geplaatst: ma 09 sep 2013, 22:48
door debeste95
Precies, alleen zien die weerstandjes eruit alsof het erg onduidelijk is welke draden massa en welke plus zijn.