Pagina 1 van 1

Derbi start niet koud en valt stationair uit. (CLOSE)

Geplaatst: do 27 feb 2014, 09:45
door Jeffreygoossens
Vanochtend wou ik naar school rijden en ging hij niet aan met de kickstart (ook niet met choke erop)
terwijl hij het normaal wel altijd doet. Dus ik liep hem aan (met choke gewoon naar beneden) en hij ging aan.
Tot die plots stationair lopend uitviel. Het is een derbi DRD racing. Met die 85 sticker erop. Hij is volledig origineel..
Weet iemand hoe dit kan? Voorheen liep ie wel altijd perfect!

Re: Derbi start niet koud en valt stationair uit.

Geplaatst: do 27 feb 2014, 21:29
door Derbi95
haal je carburateur er eens af en check of die schoon is
met name je stationair sproeier

Re: Derbi start niet koud en valt stationair uit.

Geplaatst: do 27 feb 2014, 21:58
door Jeffreygoossens
Er zat amper olie meer in.. Toestraks heb ik em bijgevuld en nu start ie gewoon.
Hij maakt alleen steeds minder geluid dan, een vastloper lijkt me gek want gisterenavond reed ie gewoon goed en niks geen rare geluiden of zo.. Wie weet wat er buiten een vastloper nog meer mis kan zijn?

Re: Derbi start niet koud en valt stationair uit.

Geplaatst: do 27 feb 2014, 23:02
door DerbiSendaWouter
Een vastloper is het sowieso niet, heel misschien een warmloper.
Ik denk dat je je carb gewoom even grondig moet schoonmaken.

Re: Derbi start niet koud en valt stationair uit.

Geplaatst: zo 02 mar 2014, 14:39
door JoostvanK
één van de twee zuigerveren vast misschien... Dat kan wel het steeds zachter wordende geluid verklaren....
Heb hetzelfde gehad die van mij liep voorheen ook perfect maar opeens viel die uit tijdens het rijden. Gekeken en toen zat de zuigerveer vast. Alleen heb ik maar een zuigerveer dus die van mij was niet meer aan te krijgen omdat hij geen compressie meer had... Maar als mischien één van de zuigerveren bij jou vastzit (als het goed is heb jij er twee) dan kan dat wel de verklaring zijn.

Re: Derbi start niet koud en valt stationair uit.

Geplaatst: vr 14 mar 2014, 01:13
door marcelmans
bougie?

Re: Derbi start niet koud en valt stationair uit. (CLOSE)

Geplaatst: vr 14 mar 2014, 11:56
door Jeffreygoossens
Gefixtt

Re: Derbi start niet koud en valt stationair uit. (CLOSE)

Geplaatst: vr 14 mar 2014, 12:41
door J03P
top!

/close