Pagina 1 van 1
beginnerling
Geplaatst: do 22 jan 2015, 19:03
door emenem16
hoooiii,
voor ik de vraag krijg, ja ik ben een meisje.
ik ben gek op de derbi brommers maar ik heb een niet zo'n hoog budget. ik heb wel echt een leuke gezien op
marktplaats maar ik vertrouw het gewoon niet.
heeft iemand van jullie nog een goede tip voor iemand met niet zoveel geld en die toch een leuke derbi wil hebben?
goede sites ofzo

Re: beginnerling
Geplaatst: do 22 jan 2015, 19:15
door pizzabezorger
Wat is ''niet zoveel geld''?
Re: beginnerling
Geplaatst: do 22 jan 2015, 21:04
door Robertje
Neem iemand mee die weet hoe een derbi moet rijden. Laat hem of haar lekker even rijden. Maar als je weinig geld hebt pas wel op. Alles wat je nu "uitspaart" aan een goedkope brommer betaal je dubbel terug als het een pokke ding blijkt te zijn. Ik heb vorige maand voor een neef van me een derbi gezaocht hebben er heel veel gezien van goedkoop tot erg duur. Er si helaas veel troep te koop.
Standaard is echt een pre! Alles moet het doen. Let op profiel banden ( nieuwe voorband kost je zo 70 euro) Schakelt hij goed? Is hij recht? ( Stukkie rijden en kijken of hij niet raar stuurt en zo).
Als je niet je blok wilt reviseren neem dan echt een standaard brommer. ( Die loopt NIET harder dan 60)
Neem rustig je tijd over het algemeen staan derbi's redelijk lang te koop op marktplaats ( ligt beetje aan de regio waar je woont)
Maar verder: GO GIRL!!

Re: beginnerling
Geplaatst: do 22 jan 2015, 22:04
door jimmity98
Re: beginnerling
Geplaatst: vr 23 jan 2015, 19:22
door James
Wat Robert al zei, neem echt iemand mee die veel verstand heeft van derbi's , en voor onder de 500 op marktplaats zou ik niet eens gaan kijken. 9 van de 10 keer missen er kappen werkt de helft niet, kabelboom verknipt.
Edit : waar woon je als ik vragen mag, dan kunnen ''wij'' mee zoeken

Re: beginnerling
Geplaatst: za 24 jan 2015, 18:21
door Poin
Je kan ook voor een Rieju mrx of mrt gaan. Uitstekende brommers en ze zijn iets goedkoper. Ik heb zelf een Rieju mrx en ik ben daar zeer tevreden over. Dat filmpje dat jimmity stuur is trouwens erg handig. Voordat ik mijn eerste schakelbrommer kocht had ik dat filmpje ook bekeken en iemand meegenomen die er verstand van heeft. En tot nu toe heb ik geen spijt gehad van mijn aankoop.
Hopelijk vind je een mooie brommer!!