Het klinkt meschien een stommer vraag maar ga hem toch stellen
Hoe moet je eigenlijk u brommer kuisen
Mag het met de tuinslang zoja waar mag je nie spuiten en waar wel
Met zeep of zonder welke zeep enz
Alvast bedankt voor jullie hulp


 maar goed.
 maar goed. Maar als je gaat kuisen maak dan alles goed schoon en droog het ook af, je kan het ook laten opdrogen maar dan krijg je meestal vlekken, dus alles even mooi na vegen met een droge doek!
 Maar als je gaat kuisen maak dan alles goed schoon en droog het ook af, je kan het ook laten opdrogen maar dan krijg je meestal vlekken, dus alles even mooi na vegen met een droge doek! 




gewoon je derbi laten lopen als je hem gaat afspuitenDaan22 schreef:zeep dat je voor de auto gebruikt en een dop in je uitlaat steken of je hebt hetzelfde als mij dat als je gereden hebt je uitlaat een hele tijd na rookt
Limburger schreef:nog 1 week wachten. Dan eindelijk ook me ktm butplug
 
 
rocherbmx schreef:misschien is snelgas ook nog een optie, reageert ie feller op t gas

je mag je derbi een ganse dag stationair laten lopen. Iets met waterkoeling...Dennis H schreef:juist je derbi laten lopen
waardoor die stil staat en warmer word en geen koeling krijgt

 
 rocherbmx schreef:misschien is snelgas ook nog een optie, reageert ie feller op t gas

 Je spuit hem zelfs af met koud water dus dan nog zal hij niet warm worden. Dubbele waterkoeling dus zelfs
  Je spuit hem zelfs af met koud water dus dan nog zal hij niet warm worden. Dubbele waterkoeling dus zelfs 

