Pagina 1 van 1
Wat is een goede uitlaat voor mij?
Geplaatst: wo 03 jul 2013, 18:36
door Steen100
Hallo allemaal, ik ben de trotse bezitter van een Derbi drd evo zwartgeel, Hij loopt nu 65 op de teller en trekt best hard op. Ik denk dat ik 11 of 12 tandwielen voor heb.(weinig verstand ervan) En ik vroeg me dus af wat een goede/mooie uitlaat zou zijn om mijn brommer rond de 80 te laten lopen. En zodat ie nog steeds even hard of misschien harder optrekt. En moet het dan een hoge of lage uitlaat zijn? want ik las dat daar ook nog verschil in zit.
Steen100
Re: Wat is een goede uitlaat voor mij?
Geplaatst: wo 03 jul 2013, 20:49
door WiebevZ
gewoon de originele uitlaat.
als je die ontgrenst en de carburateur ontgrenst haal je met twv 13/53 de 80 wel.
Re: Wat is een goede uitlaat voor mij?
Geplaatst: wo 03 jul 2013, 22:20
door Steen100
Maar ik wou eigenlijk de originele uitlaat een beetje origineel laten voor als ik hem later verkoop, een vriend van me heeft een leovince v6 te koop. zou dat een goede zijn en past die wel op mijn brommer?(hij heeft een extreme)
Re: Wat is een goede uitlaat voor mij?
Geplaatst: do 04 jul 2013, 11:07
door Joram
Ja dat past gewoon en dan ga je ook rond de 80km/h

Re: Wat is een goede uitlaat voor mij?
Geplaatst: do 04 jul 2013, 15:59
door Alfred
Welke uitlaat ( bovenlangs ) is het best voor originele setup?
Re: Wat is een goede uitlaat voor mij?
Geplaatst: do 04 jul 2013, 16:05
door aidsaap
Het snelst bedoel je? Een gianelli is aardig snel weet ik zelf, ik weet niet of er ook een scr corse bovenlangs is die voor een standaard setup geschikt is, maar die zijn ook altijd flink snel.
Re: Wat is een goede uitlaat voor mij?
Geplaatst: ma 08 jul 2013, 07:14
door DRD Vincent
ik heb zelf ook de geel zwarte evo en ik heb alleen de originele uitaat ontgrensd en verder niets gedaan en hij loopt nu 85 Km/per uur
Re: Wat is een goede uitlaat voor mij?
Geplaatst: ma 08 jul 2013, 19:11
door bpsurfer
dat is een hele goede uitlaat voor jou wensen, haal je mooi de 80 mee en trekt lekker door de versnellingen!