Pagina 1 van 1
Derbi start niet meer
Geplaatst: zo 01 sep 2013, 19:05
door senne3
een vriend van me heeft een derbi senda gekocht. hij wist niet dat de choke altijd aanstond toen hij die startte en er eventjes mee reed. ik heb dit ontdekt nadat hij de brommer enkele weken had. Ik heb die dan uitgezet. Nu heeft hij met iemand anders er wat aan geprutst, aan de luchtschroef en stationairschroef en nu paar dagen later krijgt hij hem niet meer gestart. Ik ben gaan helpen, maar lukte me ook niet. Kickstart lukt niet, en loopstart dan komt hij even in toeren en dan vallen de toeren gewoon weg en valt hij uit, ookal blijf je zelf vol gas geven. Hoe kunnen we dit oplossen?
alvast bedankt!
Re: Derbi start niet meer
Geplaatst: zo 01 sep 2013, 19:11
door basserd
tanken
Re: Derbi start niet meer
Geplaatst: zo 01 sep 2013, 19:29
door derbi-ftw
Blijkbaar heeft 1 van jullie met de luchtschroef en stationair schroef gebeunt.
En nu is die niet meer goed afgesteld.
Zet de luchtschroef op 1,5 slag en de stationair schroef eerst bijna helemaal erin, als die aanslaat kun je het stationair toerental afstellen.
En als die warm is weer afstellen.
Re: Derbi start niet meer
Geplaatst: zo 01 sep 2013, 21:25
door senne3
Ok. Als je de luchtschroef op 1,5 slag wilt zette, draai je hem toch helemaal dicht en dan 1,5 toeren terug he?
Re: Derbi start niet meer
Geplaatst: zo 01 sep 2013, 21:27
door derbi-ftw
senne3 schreef:Ok. Als je de luchtschroef op 1,5 slag wilt zette, draai je hem toch helemaal dicht en dan 1,5 toeren terug he?
Correct.
Re: Derbi start niet meer
Geplaatst: zo 08 sep 2013, 14:18
door senne3
We hebben dit geprobeerd, maar hij start nog altijd niet... we zijn echt ten einde raad. kan er nog een andere oorzaak zijn?
Re: Derbi start niet meer
Geplaatst: zo 08 sep 2013, 20:54
door Koen
Choke weer gewoon aan laten staan? Idk of het er goed voor is, maar miss start ie dan gewoon weer?
Re: Derbi start niet meer
Geplaatst: vr 13 sep 2013, 17:32
door senne3
hebben we geprobeerd maar werkte nog niet. Even later hebben we iemand erbij gehaald die er meer van kende, en blijkbaar was carbu vuil en na hem schoon te maken startte hij terug!