Pagina 1 van 1
Metrakit krukas 45?
Geplaatst: di 17 dec 2013, 17:21
door segermans
Hey,
Ik heb een carter met krukas gekocht, in de veronderstelling dat er een std slag krukas in zat.
Nu ik het carter in mijn bezit heb zie ik op de drijfstang staan "45 metra kit". Betekent deze 45 dat het een 45mm slag is?
Ben aan het meten geweest, daar kwam echter wel om en nabij de 40mm uit. Maar aangezien het een beetje onhandig meten is en ik nog even geen cilinder tot mijn beschikking heb om te testen, vraag ik het hier maar even.
Dus hoor graag snel antwoord, zodat als het verkeerd is, ik nog eventueel wat kan regelen met de verkoper.
Gr
Re: Metrakit krukas 45?
Geplaatst: di 17 dec 2013, 17:51
door Timmerman101
hee
ik weet niet of het op de krukas staat
maar een 50cc krukas heeft inderdaad een kortere slag als orgineel
dus je hebt goed kans dat je een 50 cc metrakit krukas te pakken hebt
Re: Metrakit krukas 45?
Geplaatst: di 17 dec 2013, 18:11
door segermans
volgens mij heeft standaard derbi ook een slag van 40mm toch?
Re: Metrakit krukas 45?
Geplaatst: di 17 dec 2013, 18:20
door Timmerman101
dat klopt helemaal ja
maar een 50cc pro race krukas heeft een kleinere slag als de orginele
dit is kleiner als 40 dus al sws geen 45, verder heeft pro race xl een slag van 43 dacht ik
zou gewoon goed kunnen dat het een orginele slag is,, maar waarom dan die 45 er op staat
joost mag het weten
Re: Metrakit krukas 45?
Geplaatst: di 17 dec 2013, 18:27
door segermans
oh zo bedoel je. Ja, kleiner dan 40mm is hij volgens mij sowieso niet. Maar door die 45 ben ik gaan twijfelen aan die slag..
Maar bedankt voor je reactie! Denk dat ik mijn cilinder er van de vakantie maar even op moet leggen en dan kijken of het gaat. Als iemand meer weet over die 45 zijn reacties nog altijd welkom!
Re: Metrakit krukas 45?
Geplaatst: ma 05 okt 2020, 22:19
door Tuner in spé
Jow,
Ik zie dat het hier al 7 jaar geleden is maar ik heb momenteel exact hetzelfde voorval als u en ik wou vragen of het gelukt is om er een gewone cilinder op te monteren?
Alvast bedankt
Re: Metrakit krukas 45?
Geplaatst: di 06 okt 2020, 00:41
door 42
Ik zou een pb sturen, kans dat de topic starter hier nog kijkt is vrij klein en als je pb stuurt heb je kans dat hij een melding krijgt op zn mail.
Re: Metrakit krukas 45?
Geplaatst: di 06 okt 2020, 06:55
door Tuner in spé
42 schreef:Ik zou een pb sturen, kans dat de topic starter hier nog kijkt is vrij klein en als je pb stuurt heb je kans dat hij een melding krijgt op zn mail.
Oké, bedankt