Pagina 1 van 1
afstellen
Geplaatst: za 15 mar 2014, 19:49
door Blokje
Hallo, vorge keer in het afatel topic kreeg ik geen antwoord, dus ik probeer het zo. Je hebt de platte schroef bij je carberateur, die draai je helemaal naar rechts en 1.5 slag open toch? Wat doe je met die kruiskop? Hoeveel slagen? En naar rechts of links?

Re: afstellen
Geplaatst: za 15 mar 2014, 20:02
door James
Platte schroef in je lucht ja, dus wat je zei eerst dichtdraaien en dan 1.5 slag ''open''
Die kruiskop is je stationair schroef als je deze naar rechts draait dan zal de motor meer toeren draaien stationair draait je hem naar links dan zal de motor stationair minder toeren lopen, draai je hem te ''ver'' naar links dan valt de motor uiteindelijk uit.
Re: afstellen
Geplaatst: za 15 mar 2014, 20:05
door Blokje
Danlkjewel voor je reactie =) alleen 1 vraagje, als ik dat zo afsatel, dan heb ik dat shij eerat mooi stagionair loopt, en 5 seconden later zakt hij in toeren en valt uiteindelijk uit. Als hij een beetje schuin staat valt hij gelijk uit. Weert je hier toevallig iets voor?
Re: afstellen
Geplaatst: ma 07 apr 2014, 19:27
door Blokje
weet iemand toevallig hoe dat rubber heet rechts op de foto tussen je carburateur en je spruitstuk?? Daar zuigt hij valse lucht, vandaar dat hij uitvalt. OOk afstellen is een beetje lastig hierdoor. Ik moet zo'n rubber hebben alleen weet niet goed hoe het heet

Re: afstellen
Geplaatst: ma 07 apr 2014, 19:35
door derbi-ftw
Tussen rubber.
Re: afstellen
Geplaatst: ma 07 apr 2014, 21:58
door Blokje
dankje haha, wat dom dat ik daar niet op kwam. ik zoeken maar kwam iedere keer niet bij zo'n rubber uit.
