Pagina 1 van 1

Rollerbank

Geplaatst: zo 15 nov 2015, 21:06
door Paulus de B.
Hallo allemaal,

sinds gisteren de trotse eigenaar van een mooie GPR uit 2010 (nieuwe model).
Nu loopt de brommer 71 volgens het display en dus te hard.
Ik vind dit natuurlijk helemaal geen probleem :happy: maar op de rollerbank natuurlijk gruwelijk de klos :wall:

Wat is in jullie optiek heden ten dage nu de beste truc om de brommer even snel te begrenzen in het zicht van een controle ????
Ik heb wel eens filmpjes op YouTube gezien waarbij de brommer vreselijk opvallend slecht ging lopen op de rollerbank, zoiets zoek ik liever niet omdat de kans op ontdekking daarmee wel erg groot wordt.

Kortom; wat heb ik nodig ??????

Groet,
Paul
ps gezien de aard van de vraag mag je me een hint ook PM'en :silent:

Re: Rollerbank

Geplaatst: zo 15 nov 2015, 22:23
door julian
Begrenzers worden vaak wel opgemerkt helaas..

Re: Rollerbank

Geplaatst: zo 15 nov 2015, 22:46
door D25
zon soort truck bestaat eigelijk nog niet. denk dat mikey van dit forum zijn idee om hem in de versnellingsbak te begrenzen het best is. de rest van de begrensers valt namelijk gigantisch op
een klein truckje is er wel namelijk als een agent vraagt hoeveel versnellingen jij hebt antwoord jij 5 en dan hoop je dat hij niet doorschakeld

Re: Rollerbank

Geplaatst: ma 16 nov 2015, 16:39
door Derk_035
Begrenzers worden idd vaak wel ontdekt door agenten, tenzij je hem echt heel goed weg werkt. Het beste wat je kan doen is of je brommer zelf begrenzen (andere vertanding, prop in uitlaat etc.) of gewoon goed rollerbank app en lokale politie controle Facebook pagina in de gaten houden en hopen dat je niet gepakt word

Re: Rollerbank

Geplaatst: ma 23 nov 2015, 20:47
door nicknied230
wat ik doe is gewoon de rollerbank apps downloaden in de app store, kost paar euro en bijna altijd gelijk. als je die eve checkt voordat je gaat rijden zit je wel goed. wat ook handig is om in een brommer groep te gaan in de buurt(als die er is natuurlijk) zit ik zelf ook in en als een iemand dan iets opvalt zegt die het in de groepsapp, en iedereen weet het.