Pagina 1 van 1

derbi carberateur

Geplaatst: ma 27 sep 2021, 09:58
door Lester Kin
hallo ik heb een derbi drd racing uit 2008 en deze is nog helemaal orgineel

ik heb een leovince xfight eronder gezet en nu wil ik een 50cc airsal eronder zetten. (omdat mijn oude cilinder warm is gelopen)
mijn vraag is: zou mijn 50cc airsal goed lopen op een orginele carberateur? of moet ik een grotere halen. ik wil graag het maximale uit mijn cilinder halen namelijk.

alvast bedankt.

Re: derbi carberateur

Geplaatst: ma 27 sep 2021, 10:48
door 42
Als er nu een 17,5 mm carb op zit ( waar het begrenzerplaatje uit is ) is groter niet erg zinvol met een 50cc.
Wat je wel moet doen waarschijnlijk is een grotere sproeier halen, zo te horen heb je na het plaatsen van de Leo je carb niet opnieuw afgesteld waardoor je een warmloper hebt gehad.

Re: derbi carberateur

Geplaatst: ma 27 sep 2021, 16:28
door Lester Kin
ja ik maakte een testrondje en toen gebeurde het. volgensmij zit het begrenzerplaatje nog in de carb. maar die ga ik er uithalen en dan even een andere sproeier er in. rond welke maat zou ik moeten zoeken?

Re: derbi carberateur

Geplaatst: ma 27 sep 2021, 19:52
door 42
Ergens tussen de 90-100 waarschijnlijk.