Pagina 1 van 1
Uitlaat monteren
Geplaatst: zo 29 mei 2022, 21:13
door bjorn_drd racing
Hallo leden, ik ben sinds koet trost eigenaar van een derbi drd racing met een 80cc mhr team maar ik wil nu een vatsoenlijke uitlaat monteren de yasuni r4 max alleen er zit hier een flens bij onphangpunten en veertjes maar ik weet niet precies hoe ik deze moet monteren moet er nog een pakking tussen de flens en clinder hoe zitten de veertjes enz alvast bedankt
Re: Uitlaat monteren
Geplaatst: do 23 jun 2022, 18:49
door Brommert_01
De dikke kant van het pijpje tegen de uitlaat poort, dan het ringetje met gaatjes er overheen met de streepjje voor de veertjes omhoog. Daarna de linkerkant en rechterkant tegelijk vast draaien om en op, anders gaat die scheef en dicht hij niet lekker af. Dan klem je die lip op dat buisje tussen die ring en je blok.
Re: Uitlaat monteren
Geplaatst: ma 18 jul 2022, 19:06
door bjorn_drd racing
Ah oke alvast bedankt een sorry voor de late reactie

maar ik heb de flens die moet dus in de uitlaat en dan heb ik nog zon los stukje die moeten dan op de flens of tussen de flense en uitlaat in?
Re: Uitlaat monteren
Geplaatst: di 19 jul 2022, 00:42
door ManuDRD-Racing
Ertussen
Re: Uitlaat monteren
Geplaatst: wo 20 jul 2022, 11:02
door bjorn_drd racing
Bedankt is gelukt en klinkt als beest


Re: Uitlaat monteren
Geplaatst: wo 20 jul 2022, 16:48
door ManuDRD-Racing
Mooi
