Pagina 1 van 1

dmp 70 kwaliteit

Geplaatst: do 18 okt 2012, 18:23
door aidsaap
Hallo allemaal,

Ik heb een aprilia rs uit 2007 met een nieuw derbi blok, en ik zou hen graag een beetje opvoeren. Helaas ontbreken voor dit blok nog de zwarte top en dr70, dus kwam ik bij de dmp 70 terecht.

Ik heb liever een laagtoerige 70cc icm ori uitlaat dan zo een knetterende uitlaat. Ook heb ik begrepen dat een 70cc cilinder met std uitlaat sneller optrekt dan een snelle uitlaat.

Ik zou graag meningen en ervaringen over deze cilinder horen, ook graag alternatieven en vertel het me alsjeblieft als ik in mijn verhaal hierboven een fout heb gemaakt.

Alvast bedankt!

Re: dmp 70 kwaliteit

Geplaatst: vr 19 okt 2012, 17:46
door fruity
een laagtoerige cilinder heeft gewoon meer koppel met een originele uitlaat , met een snelle uitlaat trek je sneller als je in je powerband zit . Bij een originele uitlaat is je powerband zeer lang .

Re: dmp 70 kwaliteit

Geplaatst: vr 19 okt 2012, 18:08
door DaanS
Die heeft juist geen powerband.
Die trekt gewoon altijd even hard door

Re: dmp 70 kwaliteit

Geplaatst: vr 19 okt 2012, 23:18
door aidsaap
Oke, hoe zit het verder met deze specifieke cilinder?

Re: dmp 70 kwaliteit

Geplaatst: za 20 okt 2012, 13:03
door fruity
goede cilinder voor straatgebruik , maat van me heeft dr 70 met een scr corse chroom en rijd echt hard en trekt ook snel .
Deze gaan zeer lang mee omdat het gietijzer is en 2 zuigerringen heeft . Uitlaatpoort van deze cilinder is een volle uitlaatpoort .