Pagina 1 van 1
dr70 + een leuke uitlaat
Geplaatst: za 20 okt 2012, 13:43
door JeffreyOKP
hallo mede derbi coureurs,
ik heb een drd pro uit 2011 en ga binnenkort om een andere cilinder. ik dacht aan een dr70, nu is mijn vraag welke uitlaat loopt daar lekker op. ik heb al iets gelezen dat een conti ook wel goed is voor een dr. Alleen ik heb met mijn originele cilinder heel veel problemen gehad met die uitlaat, dus daarom liever geen conti.
Re: dr70 + een leuke uitlaat
Geplaatst: za 20 okt 2012, 13:50
door Rikkert
Standaard uitlaat op je 70 houden

Dan heb je lekker veel koppel! Loopt ook lekker door dan

Re: dr70 + een leuke uitlaat
Geplaatst: za 20 okt 2012, 13:58
door JeffreyOKP
okee, en wat zijn dan ongeveer de prestaties? want ik wil eigenlijk niet langzamer als eerst gaan
nu was mijn top ongeveer 95 (als hij het deed)

Re: dr70 + een leuke uitlaat
Geplaatst: za 20 okt 2012, 14:16
door DaanS
Dr70 is voor het oude type/OT blok
Jij hebt een NT/nieuw type blok
Past dus niet
Re: dr70 + een leuke uitlaat
Geplaatst: za 20 okt 2012, 14:37
door JeffreyOKP
dat dacht ik eerst ook, maar ik zag laatst bij josdijkman dat er nu ook een versie voor het NT blok was?
Re: dr70 + een leuke uitlaat
Geplaatst: za 20 okt 2012, 14:42
door Rikkert
Yup:
Import 70cc
http://www.josdijkman.nl/shop/index.php ... uctId=4879" onclick="window.open(this.href);return false;
Vrijwel zelfde kwaliteit als DR/DMP voor oud type blok

Re: dr70 + een leuke uitlaat
Geplaatst: za 20 okt 2012, 14:54
door JeffreyOKP
Gaaf!
weet je toevallig ook wat de prestaties ongeveer zijn?
ik hoef niet echt hard te gaan, rond de 95/100 is mooi genoeg

Re: dr70 + een leuke uitlaat
Geplaatst: za 20 okt 2012, 15:16
door fruity
met een scr corse chroom zal je wel de 100 halen
Re: dr70 + een leuke uitlaat
Geplaatst: za 20 okt 2012, 15:26
door JeffreyOKP
hmm okee, ik zal dan nogwel even wat verder kijken..
ik vind onderlangse uitlaten namelijk niet zo mooi staan bij mn brommert

Re: dr70 + een leuke uitlaat
Geplaatst: za 20 okt 2012, 17:18
door Rikkert
Nee, bovenlangs past mooier! Ik zou gewoon een laagtoerige uitlaat op die cilinder nemen. Want die cilinder is van gietijzer gemaakt, en gaat dus niet hard, maar heeft veel koppel (trekkracht) Dus je zal lekker snel bij de stoplichten wegtrekken.
Met standaard uitlaat zal je hooguit 90 gaan.
Met Metrakit Thrower ook wel zoiets.
Maar een Conti is ook echt een goede keus op een 70. Ik heb o ok zon combinatie gehad op een laagtoerige 70, en boh dat liep netjes 106

Kwam ook echt mooi zwaar tweetakt geluid uit!

Re: dr70 + een leuke uitlaat
Geplaatst: za 20 okt 2012, 17:50
door JeffreyOKP
okee, bedankt voor de informatie
ik heb het alleen niet meer zo op mn conti..
want met mn originele cilinder loopt hij steeds warm
ik had eerst al pech, want ze hadden vanuit de fabriek een fout gemaakt met mn cilinder en zuiger, dus na 1600 km ging hij heel slecht rijden en een berg gezeur mee gehad.
toen een keer weg gebracht en kwamen ze erachter dat er een te kleine zuiger in zat met een wat grotere cilinder.
daarna hadden ze het allemaal verholpen zeiden ze, maar helaas op de terugweg naar huis liep hij toen vast.
daarna terug gebracht en er wat van gezegt, toen hebben ze er als soort van garantie weer een nieuwe zuiger ingezet.
het ging toen al iets beter, alleen na 200 km had ik hem ingereden dus ging ik wat harder rijden en gelijk liep hij warm.
toen besloot ik hem maar zelf te maken, dus weer nieuwe zuiger erin. thermostaat er ook uit, op mengsmering gaan rijden.
ook weer na ongeveer 200 km dacht ik hem ingereden te hebben dus ik reed een klein stukje vol gas, ik liet hem uitrollen, en bam weer warmgelopen.
dat is het hele verhaal wel zo een beetje...
de oorzaak is nogsteeds onbekend
nu ben ik dus aan het kijken voor wat anders.