Ik probeerde de Metrakit uit zonder hem afgesteld te hebben. Tot mijn verbazing reed hij gewoon perfect met dezelfde sproeier.
Moet je altijd je sproeier veranderen? Of heb ik nu een 1 op de miljoen scenario
Hoe is het eigenlijk afgelopen met je USD vorkje?derbi-ftw schreef:Als die gewoon perfect rijdt, heb je geluk?? en hoef je hem niet af te stellen.
Maak eens een foto! Ben er wel benieuwd naarderbi-ftw schreef:Ben er nu mee bezig![]()
Gisteren binnengekregen, kan wel een revisie gebruiken lol

Ah, da's jammer succes ermee!derbi-ftw schreef:Ik denk het niet, alleen die kleintjes ( Heb ik er al af gehaald)
Mijn cilinder wordt niet te warm of iets dergelijks. alles lijkt normaal te gaan.Beunhaas321 schreef:Ik moest van V6 naar Thrower wel een grotere sproeier, dus moet je naar eigen inzicht maar bepalen of je een grotere probeert of niet.
Ja, stationair gaat goed. Rijden gaat ook goed. Geen kenmerken van inhouden enzo.derbi-ftw schreef:Loopt die op stationair ook goed, en als je rijdt?